İade Şartları

İade Şartları:

Kurumsal üyelik ücreti tek seferde ödeme olur. Web sitesindeki hesabınızda durur. 7 gün içerisinde hiç bir neden belirtmeksizin vazgeçebilirsiniz. Belirteceğiniz hesap numarasına geri ödemeniz yapılır. Reklam ve doping ücretlerinde  ise kullanmadığınız bakiyenin geri ödemesi yapılır.

Ürün almış iseniz,

Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır: Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. Ürün satışları sadece nakit olarak alınır ve geri ödemesi yapılır.

ÜRÜN NEREYE İADE EDİLECEK ?

Ürün iadesi için Aras Kargo veya Yurtiçi Kargo şirketinden aşağıdaki adresimize ilgili unvan ve adres bilgilerimizi belirterek ÜA (Ücret Alıcı) iletmeniz gerekmektedir. Unvan : Oto Parça Bul Bilgi Teknoljlieri Tic. Ltd Şti Adres : VİZYON KARTAL Esentepe Mahallesi, Milangaz Caddesi No:77 A2 D 137 34860 Kartal / İSTANBUL Ürününüzü Kapıda Öde ile aldıysanız Ödemenin iade edileceği bir bilgi kağıdı göndermeniz veya bizimle irtibata geçerek belirtmeniz gerekmektedir. Ödem iadesi için belirtilecek bilgi formu Ödeme iade edilecek, Kişi Adı Soyadı : Banka Adı : IBAN : Varsa Notunuz : bu kısımlar belirtilerek kargo ile veya telefon aracılığı ile bize bildirmeniz gerekmektedir.

NE ZAMAN İADE EDİLEN ÜRÜNÜN PARASI SİZE ÖDENİR ?

Ürün iadesi elimize ulaştıktan sonra 5 iş günü içersinde ürün para iadeniz Ödemiş oldugunuz Kredi Kartına veya Kargo içerisinde yada telefon ile belirtiğiniz hesap bilgileri aracılığı ile ödenir.   Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez. Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır. İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile iade faturası düzenleme imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesinin aslıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir. Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. İadesi yapılacak olan ürünler, siparişinizi size gönderdiği kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. (Aras Kargo / Yurtiçi Kargo) Hasarlı ve arızalı ürünler, teslimat tarihinden sonra ilk 7 gün içerisinde elimize geçtiği taktirde ulaşım masrafı tarafımızdan karşılanacaktır. Aksi taktirde ulaşım masrafı müşterimize aittir. İade edilecek ürünler için alıcı; firmamızın kurumsal adı belirtilmelidir. Bilgilerinize sunarız